Poznaj nas


Dlaczego my?

Niezwykle trudno poruszać się w meandrach prawa i wśród licznych paragrafów. Dla przeciętnego "Kowalskiego" niektóre problemy wydają się po prostu niemożliwe do rozwiązania. Firmy i instytucje także borykają się z prawniczymi łamigłówkami oraz koniecznością częstego odwiedzania sal sądowych. I to jest właśnie obszar dla nas.

Chciałabym, aby moja Kancelaria była Partnerem w rozwiązywaniu Twoich problemów prawnych. Dążymy do tego, aby zapewnić konieczną obsługę, wsparcie i nadzór prawny. Staramy się w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnić sprawę. Jeśli jest to konieczne używamy języka zrozumiałego dla "nieprawnika". Proponujemy możliwe rozwiązania i zachęcamy do wyboru najbardziej optymalnego. Stawiamy na współpracę z Klientem i wspólnie osiągamy zamierzony cel. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkach, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej firm i instytucji.

W naszej Kancelarii spotkasz profesjonalną pomoc i miłą atmosferę. Chcemy być dobrymi wrocławskimi prawnikami, którzy znajdują opytmalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.


radca prawnyO nas

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Ćwikła powstała w 2007. Kancelarię tworzy kilkuosobowy zespół radców prawnych. Właściciel kancelarii Radca Prawny Elżbieta Ćwikła ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 1998 roku. Jest również absolwentką Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Jednostkami Gospodarczymi. Jako prawnik pracowała w branży ubezpieczeniowej, doradczej i firmach szkoleniowych. Posługuje się biegle językiem angielskim. Jest ekspertem rozwodowym portali www.rozwod.pl oraz www.przedrozwodem.pl. Mecenas Elżbieta Ćwikła wpisana jest na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem 1768.
Twój Prawnik we Wrocławiu
                          Elżbieta Ćwikła
Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Ćwikła - ul. Reymonta 10G/44 (8 piętro), PL-50-225 Wrocław
Filia Trzebnica - ul. Żołnierzy Września 26/4, PL-55-100 Trzebnica
Godziny pracy kancelarii: pn-pt 9.00-16.30, tel. +48 71 726 18 83, +48 517 922 484, e-mail: elzbieta@cwikla.eu